TEKNOSA LED DÖNÜŞÜM


Teknosa LED Dönüşüm

Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan TeknoSA teknoloji ürünlerini en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesi ile tüketicilere sunmayı amaçlayan bir teknoloji perakende zinciridir. Türkiye’nin 77 ilinde 300’e yakın mağazasıyla hizmet vererek bu alanda pazar lideri olarak yer alır.

Mağazalarında yaptığı yeniliklerlede ilk olmayı hedefleyen firma, aydınlatmanın bu alanda önemini kavrayarak sadece sattığı ürünlerde değil kendi mekanlarındaki aydınlatmalarda da son teknolojileri takip ederek bir ilke imza atmıştır. Örnek mağaza olarak Vialand – Eyüp te uygulanan LED  aydınlatma armatürleri, hemen arkasından Maltepe’de açılan İstanbul Anadolu yakasının en büyük mağazasında başarıyla uygulanmıştır.

 

Litpa, geliştirdiği Teknoline Led armatürlerini tüm satış alanlarında (market, hobi market, elektronik market vs.) kullanılabilecek şekilde dizayn etmiştir. Işık kalitesi ve prizmatik difüzörden geçen ışığın yarattığı düşük kamaşma sayesinde son derece rahat ve konforlu bir ortam sunmaktadır. 



DİĞER PROJELER


 • Koza Plaza LED Dönüşüm

  Koza Plaza LED Dönüşüm

  Türkiye’nin en kapsamlı ofis merkezi olan Koza Plaza, akıllı plaza uygulamalarının en iyi örneklerinden biridir. Litpa ofisininde yer aldığı tüm plaza aydınlatması tarafımızca yapılmıştır.
  Ayrıntılar »
 • Carrefour Alışveriş Merkezlerinin LED Dönüşümü

  Carrefour Alışveriş Merkezlerinin LED Dönüşümü

  Carrefour, 33 ülkede yaklaşık 16 bin mağazası ve toplamda 470 binden fazla çalışanı ile Avrupa´nın 1 numaralı perakende zinciridir.
  Ayrıntılar »