PSS-OP


PSS-OP

LİTPA sıva üstü armatür serileri gerek ışıksal gerekse estetik olarak her türlü konforu en yüksek verimle bulabileceğiniz şekilde üretilmiştir. PSS serisi armatürler, tek parçalı gövdesi ve her türlü ışıksal ihtiyaca cevap verebilecek reflektör tipleri ve ebatları ile mekanlarımız için alternatif çözümler sunmaktadır. 

 

Armatür gövdeleri: Armatür gövdeleri 1 mm kalınlığında yüksek kaliteli saçtan üretilmiş olup minimum 50 mikron kalınlığında elektrostatik toz boya ile boyanmışlardır. Lamba duyları fosfor-bronz kontaktlı olup geniş rotor yüzeylerine sahiptir. Söz konusu duylar kilitlemeli olup, 150° C ısıya dayanıklıdır. Armatürlerde düşük enerji kayıplı manyetik ya da elektronik lamba balastları kullanılmaktadır. Armatürlerde mekânların farklı ışıksal ve mekanik ihtiyaçlarına göre farklı reflektör ya da difüzör tipleri kullanılmaktadır. 

 

Opal Difüzör (OP): 3 mm kalınlığında ithal opal akrilik difüzör kullanılmaktadır. Akrilik malzemeden üretilen bu difüzörler zamanla renk değişimine uğramaz. Herhangi bir yangın durumunda, akrilik difüzörler yanıcılığı arttırıcı özellik göstermezler.Montaj Talimatı

Ürün Kataloğu

Kod Lamba Koruma Sınıfı Ağırlık
PSS/2*11-OPDulux S 11WIP202.450 gr
PSS/3*11-OPDulux S 11WIP203.250 gr
PSS/2*18-OPDulux L 18WIP202.800 gr
PSS/3*18-OPDulux L 18WIP203.600 gr