FSD-OP


FSD-OP

LİTPA sıva üstü armatür serileri gerek ışıksal, gerekse estetik olarak her türlü konforu en yüksek verimle bulabileceğiniz şekilde üretilmiştir. FSD tipi armatürler ile mekanlarda uç uca eklenebilen , her türlü açıyı alabilen ,parçaları direkt ve endirekt armatür gövde tipleri ve farklı ışıksal yorumlara sahip reflektör yapıları ile mükemmel çözümler sunmaktadır. Armatür serileri tavana kolayca monte edilebilecek ve yine kolaylıkla bakımı yapılabilecek şekilde dizayn edilmişlerdir. 

 

Armatür gövdeleri: Armatür gövdeleri 1 mm kalınlığında yüksek kaliteli saçtan üretilmiş olup minimum 50 mikron kalınlığında elektrostatik toz boya ile boyanmışlardır. Lamba duyları fosfor-bronz kontaktlı olup geniş rotor yüzeylerine sahiptir. Söz konusu duylar kilitlemeli olup, 150° C ısıya dayanıklıdır. Armatürlerde düşük enerji kayıplı manyetik ya da elektronik lamba balastları kullanılmaktadır. Armatürlerde mekanların farklı ışıksal ve mekanik ihtiyaçlarına göre farklı reflektör ya da difüzör tipleri kullanılmaktadır. 

 

Opal Difüzör: 3 mm kalınlığında opal akrilik difüzör kullanılmaktadır. Akrilik malzeme kullanılarak zamanla renk değişimi önlenmektedir. Herhangi bir yangın durumunda, akrilik difüzörler yanıcılığı arttırıcı etki göstermezler. 

 

Koruma Sınıfı: IP20Montaj Talimatı

Ürün Kataloğu

Kod Lamba Koruma Sınıfı Ağırlık
FSD/1*18-OPL18WIP202.850 gr
FSD/1*36-OPL 36WIP205.150 gr
FSD/2*18-OPL 18WIP203.050 gr
FSD/2*36-OPL 36WIP205.850 gr